Nermin Bezmen’in duygulandıran Tolga Savacı anısı! ‘O ara kameraya yakalanmışız’

80’li yıllarda Yeşilçam’ın birçok kadın yıldızıyla kamera karşısına geçen Tolga Savacı (60), uzun süredir yaşadığı Amerika’nın New Jersey eyaletinde geçirdiği kalp krizi sonucu geçtiğimiz ay yaşamını yitirmişti. Acı haberi Savacı’nın 2015 yılında Bebek Ayşe Sultan Korusu’nda nikâh masasına oturduğu üçüncü eşi, yazar Nermin Bezmen duyurmuştu.

“DEV YÜREKLİ SEVDİCEĞİMİ KAYBETTİM”

Instagram hesabından eşini fotoğrafını paylaşım yapan Bezmen, “Yüreğim kanıyor! Kanıyor! Kaybettim, dev yürekli sevdiceğimi. Ansızın çıktı sonsuza yolculuğuna. Ben yerle gök, yangınlarla buzlar arasında kayıplarda. Canım Sibel, Zeynep Savacı, Atilla’cığım, canım evlatlarım Pamira, Cazım, Ariella, Shawn, canım torunlarım Pia, Shaya, Luna derin acımızı yaşıyoruz” ifadelerini kullanmıştı.

KURUÇEŞME’DE EL ELE FOTOĞRAF!

Hayat arkadaşını kaybetmenin büyük üzüntüsünü yaşayan Nermin Bezmen, Kuruçeşme’de bir konser çıkışı Tolga Savacı ile çekilen fotoğrafını yayınladı. Neşelerinin bir hayli yerinde olduğu gözlenen ikiliden ünlü yazar, o akşamın hikayesini ilk kez paylaştı.

“İŞTE BENİM KADINIM!”

Ah birtanem, nasıl rüya gibi bir yaz akşamıydı. Kuruçeşme’de İl Divo konseriyle romantizmin bulutlarında dolaşmıştık. Aşktan, mutluluktan, aryalardan, mehtaptan, Boğaziçi’nin sihirinden sarhoştuk. Ilık bir rüzgâr vardı gecemizi okşayan. Bebek’e, yuvamıza ‘Yürüyelim’ dedik. Bayılırdık el ele yürümeye. Daha yolun başında, sandaletimin bağcığı kopuverdi. ‘Taksi durdurayım aşkım’ dedin. ‘Hiç gerek yok sevgilim’ dedim. Çıkardım sandaletlerimi, kâğıt mendillerime sarıp koydum çantama. Tuttum yine o aşkla bekleyen elini, ‘Haydi yürüyelim’ dedim. ‘Ciddi misin?’ ‘Evet canım. Taksiye binip bu keyfi kaçıramayız.’ Hayretle bakıp bir mutlu kahkaha attın, ‘İşte benim kadınım!’

“İYİ Kİ SEVMİŞİM SENİ”

Nermin Bezmen, “Ellerimiz sımsıkı, ben yalın ayak, yola koyulduk, Ayşe Sultan’ın tepesine kadar. Yakalanmışız o arada kameraya. İyi ki birtanem, iyi ki kaçırmamışız o minik ara zaman güzelliklerini. Şimdi hepsi bir arada, dev bir mutluluk ekranından yansıyorlar. İyi ki sevmişim seni, iyi ki sevmişsin beni. Hasretle, aşkla kucaklıyorum seni” mesajını yazdı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x