Eski sevgilisi Eren San’ın HPV bulaştırmakla suçladığı Chiara King’den son dakika paylaşımı

İş insanı Eren San, eski sevgilisi olan ve sosyal medyada kendini ilişki uzmanı olarak tanıtan İngiliz fenomen Chiara King hakkında iddialar ortaya attı.

San, “Chiara’nın günlüklerini ele geçirdim. Günlüklerde zengin erkekleri ağına düşürdüğünü, beraber olduğu tüm erkeklere HPV virüsü bulaştırdığını yazmış” dedi.

Sabah’tan Evren Abdullaoğlu’nun haberine göre, İngiliz Chiara King, son dönemde çok ünlü bir isim. Tiktok’ta 4 milyon, Instagram’da ise 1.5 milyon takipçisi olan King, kendisini ilişki uzmanı olarak tanıtıyor. King yaptığı paylaşımlarda kadın-erkek ilişkileri üzerine konuşuyor, yaşadığı beraberlikler üzerinden yaptığı çıkarımları paylaşıyor. Ancak tüm dünyanın merakla takip ettiği fenomeni Türk iş insanı Eren San ifşa etti.

‘O BİR MİLYONER AVCISI’

San, “Chiara ile geçen yıl Bodrum’da tanıştık. Geçtiğimiz aylarda ise ayrıldık. Ayrılık nedenimiz günlüklerini ele geçirmem. Yaşadığı ilişkileri tüm detaylarıyla o günlüğe yazmış. O bir milyoner avcısı. Annesiyle birlikte çalışıyor, zenginleri ağına düşürüyor, parasından, çevresinden yararlanıyor. En korkuncu ise o bir HPV hastası ve bu hastalığı bilerek, isteyerek beraber olduğu tüm erkeklere bulaştırıyor. Bunları da günlüğünde açıkça yazmış” ifadelerini kullandı.

CHİARA KİNG SESSİZLİĞİNİ BOZDU

Türk basınında çıkan haberler ardından sosyal medya hesabından paylaşım yapan King ağladığı bir dizi sahnesini seslendirerek, “O seni güldürüyor muydu? O beni ağlatmıyordu” ifadelerini kullandı.

Videosuna da sargıyla sarılmış kırık kalp emojisini not düşen King’e Türk takipçileri destek yorumunda bulundu.

patronlardunyasi.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x